Bláznům patří svět!

Kiařina charakteristika

9. dubna 2011 v 14:42 | Kiara,Antanie
Ahojky!
Na jednom blogu jsem zahlédla zajímavý nápad,bohužel už si nevzpomínám na kterém...( Takže tenhle nápad NENÍ z mojí hlavy ! )
Jedna kamarádka napsala o té druhé charakteristiku.
Takže jsme to taky zkusily.
My jsme ji s Kiarou napsaly o sobě navzájem.
Tady je Kiařina charakteristika o mně.
A moji charakteristiku o Kiaře najdete na jejím blogu : sparkling-zone.blog.cz ..
Dívka skrývající se za přezdívku Antanie je střední štíhlé postavy s hnědými vlasy asi po ramena. Na první pohled vás na ni zaujmou její milé oči a věčně usměvavý obličej ;)
Ant je vždy veselá,kamarádská a občas správně střelená. Kamarádka do nepohody,která nikdy nezkazí žádnou legraci. Miluje zvířata a vůbec nezáleží na tom o jaké zvířátko jde. Tahle ukecaná holčina má ráda přírodu a občas mám pocit,že je živa jen z vody a slunce,protože jsem ji snad ještě neviděla ve školní jídelně sníst oběd. (Právě díky školní jídelně a nezapomenutelné větě (Víš na co taková fronta?) pronesené mými ústy,které v té době rády poučovaly,jsme se seznámily). Díky téhle vášnivé čtenářce,jsem četla na její doporučení úžasné knížky,na které jen tak nezapomenu ;)
Samozřejmě nejde opomenout její umělecky talentovanou duši. Ant totiž úžasně píše, maluje,fotí - no, je opravdu hodně kreativní. A když se Ant dostane do ruky například FIMO,můžeme čekat jen samé úžasné věci. ( Moc díky za ty náušnice!!!) A aby těch jejich talentů nebylo málo Ant je i pohybově,recitátorsky.sportovně nadaná.
Mohla bych tu ještě dlouho psát o téhle inteligentní,usměvavé,obětavé,spolehlivé kamarádce se smyslem pro humor,která vždy udrží tajemství,ale slova ji prostě nevystihnou. Tuhletu originální energickou osobu musíte poznat ;) Já jsem za to,že ji znám moc ráda a nikdy nezapomenu na úžasné zážitky,které jsme spolu zažily - od luštění záhad,přes prvotní blogování,čtení kytice a spoustu dalších úžasných věcí. Jedno je prostě jisté s Ant se nikdy nenudíte a pozitivní energie její věčně zasněné duše vás nabíjí skvělou náladou. Moc ji děkuju,že to byla vždycky pro mě,pomohla mi,když jsem to opravu hodně potřebovala. Pravý přítel je tu pro vás kdykoli a kdekoli a Ant takovým přítelem rozhodně je!

Myslím že mi Kiara trochu hodně moc lichotila...
Děkuju moc že jsi měla tu trpělivost a napsala jsi to ...
Mám Tě ráda...:)*
Ant ^^
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kiara Kiara | Web | 9. dubna 2011 v 14:49 | Reagovat

Nelichotila jsme ti- je to pravda ;)
Já jsem ráda,žes mě o to poprosila ;)
Jsme ráda že jsme se poznaly :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama